امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
اندروید , نرم , افزار , لکنت

نرم افزارهای کاربردی لکنت
با سلام خدمت دوستان 

در این پست به معرفی چند نرم افزار آندروید در باره لکنت می پردازیم

Stutter Manager 3.0

اولین نرم افزار، نرم افزار مدیریت لکنت هستش که از 4 بخش تشکیل شده

[تصویر:  0001.png]

DAF Mirror: این بخش برای افرادی است که میخواهند با نرم افزار DAF تمرین کنند و هنگام کار با این بخش باید هدفون تلفن همراه متصل باشه وهمچنین دوربین جلوی موبایل مانند به عنوان آیینه شروع به کار میکنه

Metronome: در حین ضبط صدای شما ضرب میزند که با تغییر دادن سرعت ضرب میوتانید به آهنگ صدای دلخواه خود برسید

Stutter Rate: در این بخش میتوانید تعداد لکنت خود را در یک بازه زمانی ثبت کنید و در نهایت از گزارشهای مختلف استفاده کنید.

Add Word Game: این بخش بازی با کلمات است که در ورژن جدید نرم افزار به اون اضافه شده.

نکته قابل توجه اینه که نرم افزار قابلیت داره که  در تمام این چهار بخش فعالیت رو ذخیره کنه و در نهایت گزارش گیری های روزانه، ماهانه و سالیانه از فعالیت های شما ارائه میده.

نکته دیگه این که این نرم افزار به هیچ عنوان نمیتونه جایگزین درمان گر باشه و صرفا نرم افزار تمرینی هستش

و دوستانی که در مرحله درمان هستند جهت استفاده از این نرم افزار حتما با درمانگرشون مشورت کنند.

فایل نرم افزار رو از دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دانلود کنید و سپس به تلفن همراه انتقال بدید و نصب کنید.
پاسخ
 سپاس شده توسط sadjad ، Nader ، امیررضا ربیعی ، آزاده یزدانی ، میلاد
خیلی ممنون سامان ، برنامه خیلی خوبیه به نظر

من دانلود کردم و نصب کردم ، از قسمت آیینه که تصویرمون رو پخش میکرد و صدامون رو تاخیر پخش میکرد خیلی خوشم اومد ، میشه تو تنهایی و جاهایی که حوصلمون سر میره خودمون با خودمون تمرین کنیم . همچنین قسمت مترونوم هم برای با مکث حرف زدن خیلی کمک میکنه .

به نظرم تمرین با موبایل انگیزه خوبی میشه برای بیشر تمرین کردن .
" Nader Undecided  کی منتظر می مونه ، حتی ، شبای یلدا ؟؟؟  
پاسخ
 سپاس شده توسط sadjad ، امیررضا ربیعی ، SAMAN ، آزاده یزدانی ، میلاد

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان