امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
درباره‌ی , مستند , فیلم , ساخت , لکنت

ساخت فیلم مستند درباره‌ی لکنت
(1396/2/27، 07:46 عصر)حامد4631 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام، اکثر افراد حاضر در انجمن این مستند رو ندیدند، چطور می تونیم این مستند رو گیر بیاریم ببینیم تا بتونیم نظرمون رو بگیم؟.

فکر میکنم چند باری شبکه مستند پخشش کرده. با یک گشتن ساده میشه پیداش کرد و یا از این لینک دیدش.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
 سپاس شده توسط Nader
خدا وکیلی من به عنوان یک بیننده ی بی طرف این مستند، اولین و مسلط ترین برداشتی که داشتم حس ترحم و دلسوزی به افراد دارای لکنت بود، من نمی دونم چرا باید همچینن مستندی ساخته بشه ، و افراد دارای لکنت رو هر چه ضعیف تر نشون بده، تا جایی که مثلا یه ازدواج کردن برای همچین افرادی رویا تلقی بشه.نمی گم مستند ساخته نشه، مستندی ساخته بشه که به افراد جامعه این اگاهی رو بده که لکنت زبان چیز عجیب قریبی نیست و مردم باید یه خرده فرهنگ خودشون رو بالا ببرند.
من شخصا به عنوان شخصی که لکنت داشتم ، هیچ وقت خودم رو دسته کم نگرفتم ، و بواسطه ی همین دید تونستم به موفقیت در زمینه ازدواج ، مالی، تحصیلی و شغلی برسم.
پاسخ
 سپاس شده توسط haghighat ، Nader ، mshirzad ، امیررضا ربیعی
(1396/3/3، 08:27 عصر)حامد4631 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خدا وکیلی من به عنوان یک بیننده ی بی طرف این مستند، اولین و مسلط ترین برداشتی که داشتم حس ترحم و دلسوزی به افراد دارای لکنت بود، من نمی دونم چرا باید همچینن مستندی ساخته بشه ، و افراد دارای لکنت رو هر چه ضعیف تر نشون بده، تا جایی که مثلا یه ازدواج کردن برای همچین افرادی رویا تلقی بشه.نمی گم مستند ساخته نشه، مستندی ساخته بشه که به افراد جامعه این اگاهی رو بده که لکنت زبان چیز عجیب قریبی نیست و مردم باید یه خرده فرهنگ خودشون رو بالا ببرند.
من شخصا به عنوان شخصی که لکنت داشتم ، هیچ وقت خودم رو دسته کم نگرفتم ، و بواسطه ی همین دید تونستم به موفقیت در زمینه ازدواج ، مالی، تحصیلی و شغلی  برسم.

ما هم همین دغدغه شما را داریم و از این مستند کلی بیزاریم و از این نمایش. کارگردانی که هنوز تفاوت بین یک فیلم مستند و یک فیلم داستانی را نمی داند، انتظاری نمیرود که تصویری بهتر از این خلق کند. واقعا این مستند "توهینی" بزرگ به جامعه ی افراد دارای لکنت بود.
پاسخ
 سپاس شده توسط mshirzad ، امیررضا ربیعی
آدم چیزی نگه بهتره...این چیه الان ساختن
آدم ذهنش باز میشه یاچیزی بگه..اییی من چرا ندیده بودم این و ...
خجالت نمی شن
اعصاب آدم بهم می ریزه ..ای واقعا این چی بود وا
" نجوادیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Heart به خانواده بزرگ ما بپیوندید در اینستاگرام Heart
پاسخ
 سپاس شده توسط امیررضا ربیعی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان